UUED UUDISED | Segaduses Reformierakond muudab kõrghariduse tasuliseks

Anonüümne allikas simulatsiooni Reformierakonna fraktsioonist kinnitab, et liberaalide lemmikpartei on sama hästi kui koost lagunemas. Äsja valitud plaan kõrgharidus tasuliseks muuta põhjustab sügavat muret nii Uute Uudiste toimetuses kui ka erakonna enda liikmetes.

Töö suures fraktsioonis on täna kulgenud teosammul – lõpliku otsuseni eelnõu teema osas jõudsid oravad alles õhtu hakul. Hea, et veel enne päikeseloojangut valmis saadi! Ent kaua tehtu ei paista olevat kaunikene. Ilmselt ei ole see kellelegi üllatuseks, et Reformierakonnas tehtud otsustest head nahka ei saa! Nüüd on isegi erakonna enda liikmed sellest lõpuks aru saanud. Praegu on erakond lõhestunud ja nurinat kuuldub igast suunast.

Milles siis asi? Reformierakond plaanib muuta kõrgharidust Eestis tasuliseks. Rahamaiad riigi-isad ütlevad, et raha on kõige alus – ent tõsiasi on, et erakonna skeemid jätavad hätta just tavalised, ausad inimesed. Ja mis te, lugejad, arvate, kuhu see raha lõpuks jõuab? Vaevalt küll, et sinna, kuhu vaja. Ka anonüümne fraktsiooniliige tunnistab, et Reformierakonna linnavurled ei suuda näha enda ninaotsast kaugemale ja jätavad tähelepanuta teised ilusad Eestimaa paigad. 

Samal ajal, kui Reformierakondlased peavad enda keedetud mõru suppi helpima, teeb EKRE fraktsioon usinalt ja ennastohverdavalt tööd Eesti tuleviku heaks. Oravad, võtke õppust!

1 thought on “UUED UUDISED | Segaduses Reformierakond muudab kõrghariduse tasuliseks”

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga