GALERII: Külalised väisasid fraktsioone ja meediatiimi

26. Jaanuaril külastasid mitmed tuntud poliitikud ja ajakirjanik Greete Palgi Noorte Riigikogu 2023 simulatsiooni. Vaata läehamlt allolevast galeriist. 

EKRE

Eesti Konservatiivset Rahvaerakonna fraktsiooni külastas Aat Purje.

 

Keskerakond

Keskerakonna fraktsiooni külastas Marko Šorin.

 

SDE

Sotsiaaldemokraatlikku fraktsiooni külastas Toomas Jürgenstein.

 

Reformierakond

Noorte Riigikogu 2023 Reformierakonna fraktsiooni külastas Mart Võrklaev, Reformierakonna fraktsiooni juht Riigikogus. Mart tutvustas fraktsioonile eelnõu algatamise ja vastuvõtmise vahelist protsessi Riigikogus ning ühiselt arutleti võimalike seadusemuudatuste üle. Teemasse kerkisid ka teised ühiskonnas päevakajalised teemad: kanepist tuulikuteni. Arutelu lõpetati muudetava seaduse väljavalimise ning seadusemuudatuse alustamisega.

 

Isamaa

Isamaa fraktsiooni külastas Tarmo Kruusimäe.

Meediatiim

Meediatiimi külastas EPLi ajakirjanik Greete Palgi.

Greete on ajakirjanik ja töötab reporterina Eesti Päevalehes. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala. Ajakirjanikuna on ta karjääri teinud nii Postimehes kui ka Delfi Meedias. Praegu kirjutabki Greete Päevalehes kõige ühiskonnakesksematel teemadel – niisamuti poliitikast. Kuigi ta on suhteliselt noor ajakirjanik, on tal juba praegu jagada hulganisti kogemusi enda karjäärist ja häid nõuandeid simulatsiooni ajakirjandushakatistele.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga