Elu 24 | MOEPOLITSEI: vaata, kes on NRK simulatsiooni iga fraktsiooni stiilseim riietuja

Noorte Riigikogu simulatsioon sai vägeva avapaugu. Ideoloogiatega tutvumise ja igasuguse sahkermahkeri kõrvalt sai pilk peale heidetud ka noorpoliitikute riidekapile. Vaata, kes on 2023. aasta NRK simulatsiooni iga fraktsiooni stiilitundlikuim liige.

NRK simulatsiooni Isamaa fraktsioon

Isamaa fraktsiooni ridadest torkas kohe silma fraktsiooni esimees Riin Suuster. Riinu juures äratas tähelepanu klassikaline riietus, mis esmapilgul jätab vähe ruumi fantaasiale. Kuid on üldtuntud tõde, et riietuse muudavad silmapaistvaks aksessuaarid ja veelkord aksessuaarid! Suusteri põneva mustriga sukapaar paneb pead pööritama nii mõnegi NRK simulatsiooni meesliikme! Kas Isamaa on oma konservatiivsust minetamas? Väike, ent paljuütlev pärlikee vaid täiustab üldmuljet.

NRK simulatsiooni Sotsiaaldemokraatide fraktsioon

Olivia Neidre eristub sotside fraktsioonist erkrohelise juuksevärvi poolest koheselt. Kuigi juuksevärv tõmbab esmapilgul kogu tähelepanu endale, siis lähemal vaatlusel saame heaks kiita ka Neidre stiilitunnetuse – lihtne triibuline pluus ja mustad teksad, millele on peale visatud beež jakk, mida komplimenteerib värvikirev ja põnev kõhukott. Osad moeajakirjanikud võivad küll väita, et kõhukott on liiga 2017, kuid selle jätame juba iga inimese enda südametunnistusele.

NRK simulatsiooni Keskerakonna fraktsioon

Keskerakondlastest torkab koheselt silma Siim Viilukas. Osaliselt jätab Viilukas sügava mulje tänu oma julgele ja vahetule suhtlusstiilile, aga enim äratab tähelepanu Siim Viiluka peakate. Kui tavaliselt paistavad peakatete poolest silma teise fraktsiooni liikmed, siis täna teeb Viilukas kindlasti ka neile silmad ette. Mis on Viiluka taotlus? Kas kanepilehed viitavad sellele, et Keskerakondlased plaanivad kanepi legaliseerida? Elame, näeme.

NRK simulatsiooni EKRE fraktsioon

EKRE fraktsioon jätab sügava mulje oma konservatiivse ja puhta stiilitunnetusega. Erakondlane Thomaz Käsper mõjub lausa lummavalt oma musta ülikonna ja kootud valge kampsuniga. Valge ja musta tugev kontrast jookseb läbiva joonena läbi nii EKRE igapäeva poliitikast kui ka fraktsiooni liikmete stiilitunnetusest. Jääb vaid üks küsimus: kuhu jäi kaabu? Iga lõpp on millegi uue algus.

NRK simulatsiooni Reformierakonna fraktsioon

Reformierakonnast paistab silma Loore Luste. Luste avaldab muljet oma punase sametjakiga. Kuninglikus punases toonis valitud jakk võib olla nii lihtsalt juhuslikult valitud toon kui ka viide Reformierakonna “staatusele”. Loore Luste on oma sametjaki kombineerinud lihtsa musta pluusi ja hallide viigipükstega. Tähelepanu äratavad aga hoopis jalavarjud, milleks on Adidas Superstarid. Kas see on vihje “ossikultuuri” propageerimisele? Kuigi kokkusobitatud riideesemed tõstatavad palju väljakutsuvaid küsimusi, siis üldmulje jääb igati kena. Tüüpiline poliitika!

Autor: Maria Paavel.

1 thought on “Elu 24 | MOEPOLITSEI: vaata, kes on NRK simulatsiooni iga fraktsiooni stiilseim riietuja”

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga