EESTI EKSPRESS | TÄIENDATUD: Reformierakondlane võltsis Riigikogus hääli

27. jaanauril menetletakse NRK simulatsiooni Riigikogu istungil Sotsiaaldemokraatliku erakonna eelnõu kanepi dekriminaliseerimist, mille käigus toimus hääletus muudatusettepaneku üle.

Tähelepanelik lugeja märkas, et Reformierakonna esimees Martin Ottas, kelle pinginaaber tänasel Riigikogu istungil puudub, hääletas SDE eelnõu muudatusettepanekul kahe inimese poolt, kuid istub kahekohalise laua taga üksi.

Lugeja saadetud fotolt on näha, et seitsmenda rea teise veeru (vasakult) laua tagant on hääletatud mõlema koha pealt vastuhäältega.

PARANDUS

NRK Teataja vabandab eksitava info avaldamise eest.

Õige versioon:

“Lugeja saadetud fotolt on näha, et seitsmenda rea teise veeru (vasakult) laua tagant on hääletatud vaid ühe koha pealt. Hääletuse on sooritanud Martin Ottas, kes hääletas muudatusettepaneku poolt. Pinginaabri kohalt ei ole hääletust toimunud.”

 

 

2 thoughts on “EESTI EKSPRESS | TÄIENDATUD: Reformierakondlane võltsis Riigikogus hääli”

  1. Piinlik….Lihtsalt piinlik ja täielikult häbiväärne. Kas sellist tegevust ja poliitkultuuri reformierakond Eestis arendada soovib? Aga muidugi eks selline tegevus on reffikatele tavaline, e-valimistega tehti ju sellele algust. Peale seda häältevõltsimise mootorit hakkaski ju nende tõus…

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga